Forum Gildii FaJni

Chcesz być FaJny? Dołącz do nas!


#1 Dzisiaj 15:34:27

Gooner

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-22
Posty: 5
Punktów :   

Gooner

Więc ja zaczne, mam 17 lat (niedługo 18:D) w WoWa gram niecały rok. Zacznynalem jeszcze na serwerze Hellground, od tego czasu gralem na wielu innych lepszych i gorszych serwerach. Uważam sie za dość doświadczonego gracza. Pozdrawiam:)

Offline

 

#2 Dzisiaj 20:09:15

Zorian

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Gooner

Siemka ja tez mam 17 lat tak jak Gooner. W wowa gram niecałe pół roku gram na sunwell i czasem na Nexsusie. Do wowa wciagnoł mnie wlasnie Gooner i jeszcze 1 kumpel. mysle ze cos juz tam potrafie ale za obeznanego sie nie uwazam

Offline

 

#3 Dzisiaj 20:27:19

Saymon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Gooner

Emanko Mam 17 latek z czego juz prawie pol roku przeznaczone na WoW'a  . . . moje poczatki z WoW zaczely sie na servq Sunwell i poki co nie wybieram sie nigdzie indziej :] .... doswiadczenia nabieram z wciaz rosnacym stazem <jestem dosc kumaty w te klocki :>  Moge powiedziec ze wiem o tej grze "cos" ale co WoW to Wow

Offline

 

#4 Dzisiaj 12:49:26

Warnel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: Gooner

Witam a ja mam 12 lat  gram powyzej 1 roku grałem na servach: Hellground ,frozenskull ,nexus a teraz sunwell mysle ze nie jestem noobem co do tej gry

Offline

 

#5 Dzisiaj 23:44:56

Hmati

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Gooner

siemka mam 10 lat (za 2 miechy 11) ... w wowa gram tyle co Saymon gram tylko na sunwellu ... i mysle, ze mam jakies doswiadczenie w tej grze

Offline

 

#6 Dzisiaj 10:40:02

Rivaldo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: Gooner

czesc mam na imie Mateusz gram w wowa 4 lata, mam 10 lat(zaraz 11) chodze do szkoly. jestem prawie pro w wowa. jak cos nie wiecie piszcie PW do mnie to odp na kazde pytanie.pozdrawiam

Offline

 

#7 Dzisiaj 10:45:55

Sebol

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Gooner

Czesc Jestem Rafał mam 16 lat chodzę do 1 gimnazjum bo rok niezdałęm. Gram w Wowa bardzo długo Lubie grac wojownikiem bo jest dobry Mam fajny harakter i szybko sie przyzwyczajam do Gildii. Moge zostac oficerem jak chcecie. I love WoW

Offline

 

#8 Dzisiaj 11:01:32

JokeMonster

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Gooner

Jo! Mam 16,5 roku na karku 1 klasa liceum profil matma-infa,w owow gram od 2 lat(od kiedy mam neta)
Zajmuję się modyfikacją wara3 co do wowa priest albo hunt reszta klas mi nie idzie...
Grałem na Avalonie,scapegame i teraz sunwell.Mi do szczęścia trzeba tylko dostępu do Guild Banku
Moj char w gildii Manrothu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mibmns.pun.pl www.scaniatransportvs.pun.pl www.darkbiotech.pun.pl www.bollywood-indie.pun.pl www.znalliance.pun.pl